صفحه اصلی > آذربایجان و آخرین اخبار و صمت : پیام تبریک مدیرعامل شمسا به مناسبت روز صنعت و معدن

پیام تبریک مدیرعامل شمسا به مناسبت روز صنعت و معدن

https://tabankhabar.ir/?p=6464

مدیرعامل شرکت مس سونگون آذربایجان(شمسا) در پیامی، روز دهم تیرماه روز صنعت و معدن را به فعالین و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارس تابان خبر،معبود عباسزاده مدیرعامل شرکت مس سونگون آذربایجان(شمسا) در پیامی، روز دهم تیرماه روز صنعت و معدن را به فعالین و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام مدیرعامل شمسا بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن روز بزرگ صنعت و معدن فرصتی است برای قدردانی از کسانی که با عزم و اراده‌ والای خود می‌کوشند تا پایه‌های رشد و شکوفایی را در میهن عزیزمان تقویت نمایند. خدا را شاکریم که با دستان توانمند و تلاشگر شما عزیزان در شرکت مس سونگون آذربایجان در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ، درسال” مهار تورم،رشد تولید” با تلاش شبانه روزی توانسته ایم با تولید پایدار و توسعه متوازن پلکان ترقی و پیشرفت‌های روزافزونی را در حوزه گسترده صنعت و معدن، تولید و اشتغال‌زایی طی نموده و پیشرو در این امر باشیم. به همین بهانه و به مناسبت دهم تیرماه که به نام روز صنعت و معدن نامگذاری شده و برگ زرینی از تقویم کشور عزیزمان است، شایسته‌ترین تقدیرات و تبریکات خود را نثار مقام والا و شامخ تلاشگران عرصه صنعت و معدن به خصوص همکاران خوبم در شرکت مس سونگون آذربایجان می نمایم، از خداوند منان برای همه شما عزیزان زحمتکش آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

معبود عباس زاده
مدیرعامل شرکت مس سونگون آذربایجان(شمسا)

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.