صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و دسته‌بندی نشده : پیگیر مطالبات کارگران کمپرسورسازی تبریز هستیم

فرماندار:

پیگیر مطالبات کارگران کمپرسورسازی تبریز هستیم

https://tabankhabar.ir/?p=6752

فرماندار تبریز با بیان اینکه فعال و پویا بودن کمپرسورسازی تبریز به همت کارگران و مهندسان توانمند این واحد تولیدی است، گفت: بجد پیگیر مطالبه کارگران این واحد تولیدی هستیم.

به گزارش تابان خبر، یونس فاتح روز چهارشنبه با حضور در کارخانه کمپرسورسازی تبریز، با کارگران این واحد تولیدی گفت‌وگو و از نزدیک در جریان مشکلات پیش روی تولید در این شرکت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شرکت کمپرسورسازی به عنوان نماد صنعت و تولید استان و شهرستان تبریز است، گفت: به طور جدی پیگیر رفع مشکلات این واحد تولیدی هستیم.

وی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم، اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی را به عنوان یکی از سرفصل‌های اولویت‌دار کاری خود قرار داده است، افزود: در راستای تحقق رشد اقتصادی گام‌های مهمی در شهرستان برداشته شده است.

فرماندار تبریز با بیان اینکه فعال و پویا بودن کمپرسورسازی تبریز به همت کارگران و مهندسان توانمند این واحد تولیدی است، خاطرنشان کرد: بجد پیگیر مطالبه کارگران این واحد تولیدی هستیم.

وی اظهار کرد: به گفته مدیر این مجموعه مشکل تهیه مواد اولیه وجود داشته که حل شده و این کارخانه هرچه سریعتر باید به مدار تولید طبق استاندارد ها بازگردد.

گفتنی است؛ شرکت کمپرسورسازی تبریز از تولیدکنندگان اصلی تجهیزات ایستگاه های سوخت گاز، (سی ان جی) در ایران بوده و ۳۰ درصد جایگاه کشور متعلق به تبریز است.

این شرکت درطي تقريبا سه دهه گذشته و از بدو تأسيس اين شركت اولين و بزرگترين توليد كننده كمپرسورهاي معدني و صنعتي دركل منطقة خاورميانه می‌باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.