صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه : کشف دو میلیون عدد مواد محترقه در تبریز

کشف دو میلیون عدد مواد محترقه در تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=3824

به گزارش تابان خبر،سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی سال طرح مقابله با تهیه و توزیع مواد محترقه توسط پلیس با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی از فعالیت ۲ کارگاه زیر زمینی تهیه و تولید مواد محترقه غیر مجاز مطلع و با هماهنگی مرجع قضائی محل های مورد نظر را بازرسی کردند.

 

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در بازرسی از این کارگاه های ۲ میلیون عدد مواد محترقه غیر مجاز کشف و همچنین مقادیر زیادی کپسول خالی و مواد پیش ساز ترقه نیز کشف شد.

 

به گزارش تابان خبر  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمدی با اشاره به این‌که متاسفانه در ۱۰ روز گذشته در اثر انفجار مواد محترقه در شهر تبریز یک باب منزل به طور کامل تخریب و ۳ نفر نیز در این حادثه فوت شدند، تاکید کرد: مواد محترقه و پیش ساز این مواد واقعا خطرناک بوده و انفجار این مواد می تواند صدمات جبران ناپذیری به خانواده ها وارد کند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.