صفحه اصلی > آخرین اخبار و کشاورزی : ۶۴۳ میلیارد ریال به کشاورزان خسارت‌دیده آذربایجان‌شرقی پرداخت شد

۶۴۳ میلیارد ریال به کشاورزان خسارت‌دیده آذربایجان‌شرقی پرداخت شد

كشاورزي

https://tabankhabar.ir/?p=3231

به گزارش تابان خبر،علی حاج ملاعلی تبریزی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: این میزان غرامت به بیش از ۸۰ هزار نفر از خسارت دیدگان در بخش محصولات باغی، زراعی و دام و طیور  پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال زراعی جاری نیز نزدیک به ۲۵ میلیون قطعه طیور، ۲۳۰ هزار راس دام سبک و سنگین در آذربایجان شرقی تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزی قرار گرفته است.

حاج ملاعلی تبریزی افزود: در طی این مدت ۲۱۰ هزار هکتار از راضی زراعی و ۲۱هزار هکتار باغات در استان آذربایجان شرقی تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزی قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: ۷۷ هزار بیمه نامه به تفکیک آبزیان، تنه درختان، دام، طیور، محصولات باغی و زراعی  توسط ۱۶شرکت بیمه گذاری وابسته به صندوق بیمه کشاورزی استان صادر شده است.

معاون بیمه ای بانک کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ارزیابی و برآورد خسارت های ناشی از خشکسالی و حوادث غیر مترقبه در سال جاری در مناطق مختلف استان روبه اتمام بوده و از پایان شهریور به تدریج در وجه خسارت دیدگان پرداخت می شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.