صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه و حوادث : ۶ مسافر نوروزی از مرگ حتمی نجات یافت

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت:

۶ مسافر نوروزی از مرگ حتمی نجات یافت

مسافر

https://tabankhabar.ir/?p=13302

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان اورژانس در پارک‌های شهر جلفا در ۲ ماموریت جداگانه، جان ۶ مسافر نوروزی را نجات دادند.

به گزارش تابان‌خبر، وحید شادی نیا گفت: این مسافرین نوروزی در چادرهایشان دچار گازگرفتگی شده بودند.

 ۶ مسافر نوروزی از مرگ حتمی نجات یافت

وی ادامه داد: کارشناسان اورژانس پس از اطلاع از مرکز پیام اورژانس استان سریع به محل حادثه اعزام شدند و پس از اقدامات اورژانسی مصدومان حادثه را به بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر منتقل کردند.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مسافران خواست در مراکز مشخص شده مخصوص مسافران نوروزی که عوامل امدادی و نوروزی در آنجا مستقر هستند، اسکان یابید و منابع حرارتی، وسایل طبخ غذا، وسایل گرمایشی نفت سوز، گاز سوز، منقل زغال (خطر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن) را به هیچ عنوان در داخل چادر و خودرو حمل نکنند.

 ۶ مسافر نوروزی از مرگ حتمی نجات یافت

 

 

وی همچنین از مسافران خواست در صورت مشاهده هر گونه علائم و نشانه‌های گاز گرفتگی (سردرد، سوزش چشم، تنگی نفس و حالت تهوع ) بلافاصله چادر را ترک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.