صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اقتصاد : اجرای بیش از 138میلیارد تومان پروژه نیرورسانی در برق تبریز

اجرای بیش از 138میلیارد تومان پروژه نیرورسانی در برق تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=13056

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: طی سال 1402 بیش از 930 پروژه نیرورسانی با اعتبار 138 میلیارد تومان در مناطق تحت پوشش این شرکت اجرا شده است.

به گزارش تابان خبر، عباس حسامی با بیان اینکه برق تبریز افتخار خدمات رسانی به بیش از یک میلیون مشترک را دارد، اظهار داشت: این شرکت دارای 10 هزار کیلومتر شبکه هوایی و زمینی فشار ضعیف و 20 کیلوولت و 8 هزار دستگاه پست و حدود 210 هزار چراغ روشنایی است.

اجرای بیش از 138میلیارد تومان پروژه نیرورسانی در برق تبریز

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد مشترکین این شرکت با ۳۴ درصد مصرف انرژی، مشترکین مسکونی و تجاری هستند و بخشی دیگر با حدود ۱۱ هزار مشترک و ۳۴ درصد مصرف انرژی را مشترکین صنعتی تشکیل می‌دهند که بیش از ۹۰ درصد آنها نیز صنایع بخش خصوصی هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه در راستای توسعه خدمات و جلب رضایت مشترکان شرکت، طی سال های اخیر اقدامات بسیاری انجام شده است گفت: تا نیمه نخست اسفندماه سال جاری، 930 پروژه نیرورسانی با اعتبار 138 میلیارد تومان در مناطق تحت پوشش برق تبریز با تلاش همکاران اجرا شده است.

وی ادامه داد: بخش وسیعی از پروژه های نیرورسانی با 759 مورد و اعتبار 109 میلیارد تومان مربوط به شهرستان تبریز بوده و 98 پروژه با اعتبار 10 میلیارد تومان و 73 پروژه با 19 میلیارد تومان به ترتیب مربوط به شهرستان های اسکو وآذرشهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.