صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و فرهنگ و هنر : اجرای نمایش «آن در من» در تبریز

اجرای نمایش «آن در من» در تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=6589

نمایش « آن در من » به نویسندگی رضا باقر پور و کارگردانی یونس ولی پور در سالن استاد صادقی مجموعه فرهنگی هنری تربیت ( تئاتر شهر تبریز ) در حال اجرا است.

به گزارش تابان خبر، نمایش « آن در من » به نویسندگی رضا باقر پور و کارگردانی یونس ولی پور از ۸ الی ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۲ در سالن استاد صادقی مجموعه فرهنگی هنری تربیت ( تئاتر شهر تبریز ) به روی صحنه می رود .

این نمایش که به سبک تئاتر حرکتی ( بر اساس حرکت و بیان بدنی بازیگر ) اجرا می شود ، به خلوت انسان و درگیری او با خود و افکارش و محدودیت های درونی او اشاره می کند ؛ در واقع یک فرم است و یک ضد داستان . فرمی دو بعدی از یک انسان که می تواند هر یک از افراد این جامعه باشد .

یونس ولی پور که از کارگردانان فعال در حوزه تئاتر حرکتی در تبریز است در این نمایش کوشیده است از طریق حرکت به انتقال مفاهیم بپردازد چرا که از نظر وی ماندگاری و اثر گذاری تصویر در ذهن بسیار قوی تر از یک دیالوگ است و برداشت هر مخاطب در تئاتر حرکتی چالش برانگیز خواهد بود .

در این نمایش رضا باقرپور و مبین حسین زارعی به ایفای نقش می‌پردازند .

سایر عوامل این نمایش عبارتند از : دستیار کارگردان : رضا نیک‌خواه ، طراح صحنه : هما امانی ، طراح و اجرای لباس : الناز خدادادی ، طراح نور : یونس ولی‌پور ، اجرای نور : کوروش صفائی ، طراح و اجرای گریم و اپراتور نور : پویا مزمل ، عکاس : معصومه سلیمانی و نگین پولادی ، طراح پوستر و تدوین و تیزر نمایش : احمد محجوبزاد، تهیه شده در استدیو دا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.