صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : ارائه خدمات در مناطق کم‌برخوردار از اولویت شهرداری است

ارائه خدمات در مناطق کم‌برخوردار از اولویت شهرداری است

https://tabankhabar.ir/?p=4126

به گزارش تابان خبر، یعقوب هوشیار در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: جا دارد از اعضای محترم شورای شهر تشکر کنم که در سه ماه گذشته همراه مجموعه شهرداری بودند تا اقدامات و برنامه‌های شهرداری انجام شود. پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری، یک کار جمعی است و شورای اسلامی شهر و شهرداری در آن سهیم هستند.

وی ادامه داد: به صورت رسمی گزارش عملکرد منابع و مصارف را به شورای شهر تقدیم کردیم و در وب‌سایت اطلاع‌رسانی نیز بارگذاری شده است. 

شهردار تبریز عنوان کرد: شورای شهر افزایش ۵۷ درصدی حقوق را در نظر نگرفته بود و مضاف بر آن، تبدیل وضعیت‌ها نیز هزینه‌های جاری را افزایش داده است که بدین منظور ۱۱ محور را برای کاهش هزینه‌های جاری در دست اقدام داریم.

وی افزود: اولویت ما ارائه خدمات در مناطق کم‌برخوردار است چون اعضای شورای شهر نیز بر توزیع عادلانه خدمات و منابع تاکید دارند.

هوشیار گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت وصول شده که ۵۰۰ میلیارد تومان برای مترو و ۲۰۰ میلیارد تومان برای اتوبوسرانی اختصاص یافته است. 

وی در پایان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان وام بازآفرینی شهری به شهرداری تبریز اختصاص یافته که در تغییر چهره بافت مرکزی شهر موثر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.