صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و جامعه و سردبیر : اعزام‌ زائران عمره از ۲۸ آذر ماه

مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان‌شرقی:

اعزام‌ زائران عمره از ۲۸ آذر ماه

https://tabankhabar.ir/?p=11213

مدیر دفتر حج و زیارت استان از آغاز ثبت نام عمره مفرده از فردا خبر داد.

به گزارش تابان خبر، امیر روحی ملکی با اشاره به اینکه از ۲۸ آذرماه اعزام‌ زائران عمره آغاز می‌شود، افزود: از فردا چهارشنبه ۲۲ آذرماه، متقاضیانی که سال ۱۳۸۷ نزد شعب بانک ملت و ملی ودیعه‌گذاری کرده‌اند و اولویت تشرف‌شان از یک تا ۱۵۰ است، می‌توانند به سامانه عمره Omreh.haj.ir مراجعه کنند و ثبت‌نام مقدماتی را انجام دهند.

 اعزام‌ زائران عمره از ۲۸ آذر ماه

وی گفت : ثبت نام از ساعت ۱۱ صبح فردا (چهارشنبه) آغاز می‌شود. و متقاضیان می توانند پنجشنبه (۲۳ آذرماه) ساعت ۹ صبح نیز ثبت‌نام را قطعی کنند تا گروه قیمتی و تاریخ اعزام را انتخاب نمایند.

مدید دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته  اولین پرواز از ایستگاه تهران، ۲۸ آذر آغاز می‌شود و اعزام‌ها تا دهم اسفندماه و قبل از ماه رمضان ادامه دارد، که در این مدت ۷۰ هزار نفر در قالب ۵۷۰ کاروان اعزام می‌شوند. ظرفیت کاروان‌ها از ۹۰ تا ۱۶۰ نفر متفاوت است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.