صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و اقتصاد : اعلام قیمت میوه‌های نوروزی

اعلام قیمت میوه‌های نوروزی

https://tabankhabar.ir/?p=13153

مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی با بیان اینکه از هفته آینده توزیع میوه نوروزی در استان آغاز می شود، اعلام کرد: قیمت سیب با کیفیت ممتاز زرد و قرمز هر کیلو ۲۹۰ هزار ریال و قیمت پرتقال هر کیلو ۲۰ هزار ریال برای مصرف کنندگان عرضه می شود.

به گزارش تابان خبر، اکبر رنجگران اظهار کرد: توزیع میوه شب عید از /یکشنبه/ بیست و هفتم اسفندماه در آذربایجان شرقی آغاز می شود.

اعلام قیمت میوه‌های نوروزی

وی افزود: ۴۰۰ تن سیب قرمز و سفید در سردخانه های آذربایجان شرقی ذخیره سازی شده که کیفیت آنها جزو سیب های ممتاز محسوب شده و در سبدهای هفت تا هشت کیلویی توزیع می شود.

 

وی ادامه داد: حدود ۴۰۰ تن پرتقال تامسون نیز خریداری شده و در سردخانه های آذربایجان شرقی نگهداری می شود که در سبدهای ۹ تا ۱۰کیلویی عرضه می شود.

 

رنجگران یادآور شد: امیدوارم بتوانیم میوه با کیفیتی را که ذخیره سازی کرده ایم به نحو مطلوبی با کیفیت ممتاز بدست مصرف کنندگان برسانیم.

 

وی خاطر نشان کرد: ۲۲ غرفه در سطح شهر تبریز و ۳۸ غرفه دیگر نیز در سطح ۲۰ شهرستان دیگر آذربایجان شرقی به عرضه میوه شب عید و کالاهای اساسی اقدام می کنند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.