صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و سلامتی : امدادرسانی امدادگر‌ان هلال احمر آذربایجان‌شرقی به ۱۵ نفر

امدادرسانی امدادگر‌ان هلال احمر آذربایجان‌شرقی به ۱۵ نفر

https://tabankhabar.ir/?p=12072

مدیر روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: شامگاه پنجشنبه و روز جمعه ۲۱ و ۲۲ دی ماه در سه عملیات امدادرسانی مجزا، به ۱۵ نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی شد.

به گزارش تابان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، سجاد صفری مدیر روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی با بیان اینکه در اولین عملیات، سه خودروی سواری با ۹ سرنشین در کیلومتر ۴۰ کیلومتری جاده قره آغاج-میاندوآب در شهرستان چاراویماق به دلیل برف و کولاک گرفتار شدند. نجاتگران هلال احمر با همکاری بخشداری و راهداری شهرستان چاراویماق، پس از چند ساعت تلاش، این خودروها و سرنشینان آنها را نجات داده و سه نفر از آنها در شهرستان چاراویماق اسکان اضطراری دادند.

امدادرسانی امدادگر‌ان هلال احمر آذربایجان‌شرقی به ۱۵ نفر

در عملیات دوم، مادر باردار در روستای دکلانلو از توابع شهرستان سراب به دلیل شدت برف و کولاک، قادر به حرکت نبود. نجاتگران هلال احمر با پشتیبانی از اورژانس، این مادر باردار را در محلی که خودروی اورژانس متوقف شده بود تحویل عوامل اورژانس دادند تا به بیمارستان منتقل شود.

در عملیات سوم که در جاده روستایی داش بلاغ شهرستان مراغه صورت گرفت پنج خودروی گرفتار در برف و کولاک در عملیاتی پنج ساعته امداد رسانی صورت گرفت.

امدادرسانی امدادگر‌ان هلال احمر آذربایجان‌شرقی به ۱۵ نفر

به گفته سجاد صفری، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی، این عملیات‌ها با موفقیت به پایان رسید و هیچ یک از حادثه دیدگان آسیب ندیدند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.