صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و جامعه و سردبیر : امدادرسانی هلال احمر به روستاهای سیل‌زده اهر

امدادرسانی هلال احمر به روستاهای سیل‌زده اهر

https://tabankhabar.ir/?p=8146

 مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان شرقی از بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در مناطق شهری و روستایی اهر خبر داد و افزود: امدادگران به ۳۰ خانوار حادثه‌دیده امدادرسانی کردند و سرنشینان یک خودروی گرفتار در سیل را نیز نجات دادند.

به گزارش تابان خبر، حمید منجم گفت: تیم‌های امدادی هلال احمر شهرستان اهر از اولین ساعات وقوع این حادثه به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.

وی گفت: هم اکنون این جمعیت چهار تیم امدادی به مناطق مختلف روستایی اهر اعزام کرده  است که براساس نیاز مناطق سیل‌زده، تیم‌های امدادی استان هم به گرو‌ه‌های امدادرسانی در منطقه اضافه می‌شوند.

منجم افزود: هم اکنون تیم‌های امدادی اعزامی در برخی روستاها از جمله آذغان، قلندر، کاسانا و ساری لار در حال امدادرسانی هستند و در مسیر جاده کلیبر به اهر نیز با تلاش امدادگران یک خودرو با سرنشینان آن، از سیلاب نجات داده شده است.

وی اضافه کرد: به محض اطلاع از وضعیت سایر مناطق خبر تکمیلی اعلام می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.