صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و ورزش : انتصاب رئیس و مدیرفنی آکادمی باشگاه ماشین‌سازی

انتصاب رئیس و مدیرفنی آکادمی باشگاه ماشین‌سازی

باشگاه ماشین‌سازی

https://tabankhabar.ir/?p=1096

به گزارش تابان خبر، طی حکمی از سوی دکتر یونس قربانی، مالک و مدیرعامل باشگاه، سیدرضا سادات به عنوان رئیس و ایرج‌ جهانبخش نیز به عنوان مدیر فنی آکادمی جدید فوتبال سبزقبایان منصوب و معرفی شدند.

سیدرضا سادات که دارای مدرک مربیگری B آسیا است سابقه بازی و کاپیتانی تیم بزرگسالان، سرمربیگری تیم امید و مربیگری تیم بزرگسالان ماشین‌سازی را در کارنامه خود داشته و دعوت به تیم ملی نیروهای مسلح نیز در کارنامه وی دیده می‌شود.

ایرج جهانبخش نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی، فیزیولوژی ورزشی، دبیری ورزش، تالیف چندین کتاب علمی در حوزه علوم ورزشی بوده و سابقه بازی در تیم‌های ماشین‌سازی، تراکتور، شهرداری تبریز، پتروشیمی، مس سونگون، استیل آذین، پاس و منتخب آذربایجان‌شرقی را داشته و در آکادمی تیم‌های پاس، دبیری، تراکتور، کیا، دوستی مهر و تیم فوتسال مس سونگون نیز به عنوان مربی فعالیت کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.