صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و سیاست : انتصاب سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی

انتصاب سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=7726

طی حکمی از سوی بخشی زاده مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی ، سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی منصوب شد.

به گزارش تابان خبر، با ابلاغ امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان، جعفر حسن زاده به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی با حضور امیر بخشی زاده مدیرکل ، پاشازاده معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ،معاونت شهرسازی و معماری و تعدادی از روسای ادارات و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی برگزار شد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله اسحقی نژاد معاون سابق مسکن وساختمان گفت: حوزه مسکن با برنامه هایی همچون نهضت ملی مسکن، بازآفرینی شهری، پروژه های مشارکتی، آماده سازی و پاسخگویی نیازمند همکاری بیش از پیش بین بخشی و تلاش شبانه روزی است که باید در معاونت جدید به این موارد مهم بیشتر پرداخته شود.

وی افزود: تغییرات همیشه در جهت دمیدن روح تازه تر برای پیشرفت بیش از پیش می باشد و نیز باید تقدیر و تشکر از عزیزانی که در گذشته زحمت کشیدن و خدمت کرده اند، قطعا اگر زحمات و تلاش های قبلی نبود مسیر پیش رو هموار نبود.

در پایان از زحمات اسحقی نژاد که در طول خدمت خود باخوشرویی با ارباب رجوع و همکاران در این حوزه خطیر خدمت کرده اند تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.