صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و دانشگاه و مراکز علمی : اهتمام جدی آموزش و پرورش بر برقراری عدالت آموزشی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

اهتمام جدی آموزش و پرورش بر برقراری عدالت آموزشی

https://tabankhabar.ir/?p=7741

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: دولت همواره بر اجرای عدالت آموزشی و ارتقاء کیفیت آموزش تاکید دارد و آموزش و پرورش استان بر اجرای این دو اصل، اهتمام ویژه دارد.

به گزارش تابان خبر، مسعود سعادتی در مراسم رژه کاروان تجهیزات آموزشی ارسالی به مناطق آموزش و پرورش استان اظهار کرد: برقراری عدالت آموزشی و ارتقاء سطح آموزش یکی از سیاست های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، که دولت نیز بر اجرای این دو اصل، تاکید ویژه دارد.

وی افزود: آقای رئیس جمهور ۱۲ ماموریت به آموزش و پرورش ابلاغ کرده بودند که یکی از این ماموریت ها برقراری عدالت آموزشی و تقویت زیرساخت های دولتی در زمینه آموزش و کمک به ارتقا امکانات و ابزارهای آموزشی است.

وی با بیان اینکه در مقایسه پوشش تحصیلی قبل انقلاب و بعد از انقلاب، شاهد افزایش پوشش تحصیلی عظیم در کل کشور هستیم، اعلام کرد: یکی از برکات و ثمرات انقلاب، پوشش تحصیلی مساوی دختران و پسران حتی مناطق دور افتاده کشور است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: افزایش کیفیت آموزشی و برقراری عدالت آموزشی دغدغه اصلی ماست و نظارت بر کیفیت آموزش در مدارس دولتی به خوبی صورت می گیرد.

وی افزود: امروز خرسندیم به همت دولت، ۵۰ میلیارد تومان در قالب تجهیزات آموزشی راهی مدارس محروم می شود که به نوبه خود تاثیر مثبتی در کیفیت آموزش خواهد داشت.

سعادتی گفت: توجه به مدارس محروم جزو اولویت های آموزش و پرورش است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.