صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و سردبیر و ورزش و یادداشت : بازگشت مدافع محروم تراکتور به ترکیب اصلی

بازگشت مدافع محروم تراکتور به ترکیب اصلی

https://tabankhabar.ir/?p=2898

به گزارش تابان خبر، تراکتور این فصل مشکلات زیادی در خط دفاعی داشته و با تغییرات زیادی نیز مواجه بوده است. چهره های جدید دفاع این تیم پس از اخراج علیرضا منصوریان کمتر پیش آمد که به صورت همزمان در اختیار مسعود شجاعی باشند؛ ابتدا مصدومیت محمدرضا خانزاده، بعد آسیب دیدگی هادی محمدی و سپس محرومیت وفا هخامنش.

حالا در شرایطی که احتمالا محمدی به دلیل مصدومیت بازی را از دست خواهد داد، وفا هخامنش جدی ترین گزینه برای قرارگیری در کنار خانزاده به حساب می‌آید. هخامنش که سابقه درخشش مقابل پرسپولیس با پیراهن صنعت نفت را هم دارد، امیدوار است که در این بازی نمایش مستحکمی را ارائه کند تا هواداران تراکتور نیز به او اقبال نشان دهند.

این مدافع اهل ترکمن صحرا در حالی به ترکیب اصلی می‌رسد که تی تی ها در چند دیدار قبلی موفق به کلین شیت نشدند و شاید در چنین شرایطی نقش مدافعان میانی و دروازه بان بیش از بقیه به چشم بیاید. حالا بهترین زمان برای جبران دیدارهای برای است؛ آیا شاگردان شجاعی موفق به جبران می‌شوند؟

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.