صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : باکس‌های پسماند شهری در غرب و شمالغرب تبریز ساماندهی شد

باکس‌های پسماند شهری در غرب و شمالغرب تبریز ساماندهی شد

https://tabankhabar.ir/?p=4142

به گزارش تابان خبر، علی نعمتی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۶ تبریز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای تأمین امنیت و آسایش شهروندان و ارتقای بهداشت عمومی آنان همچنین پیشگیری از شیوع انواع ویروس این طرح به همت عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه انجام می شود.

نعمتی افزود: طرح ساماندهی باکس ها و زیرباکس های پسماند شهری با تعویض و تعمیر چرخ های شکسته و آسیب دیده، رنگ آمیزی و جانمایی مناسب و شستشو و گندزدایی جهت جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع به خصوص در فصل گرما به صورت مستمر و دوره ای در سطح نواحی خدمات شهری منطقه اجرا می شود.

در همین راستا ساماندهی باکس های پسماند شهری در آناخاتون، الوار علیا، جاده تبریز_مرند، خطیب، رسالت و قراملک انجام پذیرفت.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.