صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و فرهنگ و هنر : برگزاری نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه

برگزاری نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه

https://tabankhabar.ir/?p=6489

دبیر اجرایی نخستین جشنواره آب در آیینه رسانه از برگزاری این رویداد طی مهر ماه سال جاری در تبریز خبر داد.

به گزارش تابان خبر، احد یگانه در جمع خبرنگاران در خصوص این رویداد بیان کرد: خبرنگاران، عکاسان، ‌روزنامه‌نگاران‌و گزارشگران رسانه‌های تصویری و شنیداری می‌توانند ضمن مطالعه فراخوان جشنواره آثار خود را با محوریت فعالیت‌های آب منطقه‌ای به دبیرخانه جشنواره آب در آیینه رسانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی جشنواره آب در آیینه رسانه در ادامه سخنان خود افزود: فرهنگ شهروندی و مصرف بهینه آب، مدیریت مصرف آب، آب رسانی و اقتصاد آبی، بحران آب و نقش رسانه ها، بحران آب و حفاظت منابع آبی، بازچرخانی و تصفیه آب و آب و توسعه پایدار موضوعاتی هستند که برای جشنواره در نظر گرفته شده است.

وی در رابطه با زمان برگزاری جشنواره آب در آیینه رسانه توضیح داد: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۳۱ تیر ماه سال۱۴۰۲ از طریق ایمیل و شماره فضای مجازی به آدرس AB.resaneh1402@gmail.com و شماره تلفن +۹۸ ۹۳۰ ۷۶۹ ۰۸۹۷ است.

یگانه در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: فقط آثاری که در رسانه‌های نوشتاری، دیداری، شنیداری (رسمی ثبت شده) منتشر شده، اجازه شرکت در جشنواره را دارند.

شایان ذکر است شرکت‌کنندگان می توانند آثار خود را به آدرس ایمیل AB.resaneh1402@gmail.com ارسال کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.