صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و ورزش : تراکتور وارد استانبول شد

تراکتور وارد استانبول شد

https://tabankhabar.ir/?p=6383

کاروان تیم فوتبال تراکتور تبریز جهت برپایی اردوی آماده سازی برای آغاز رقابت های لیگ برتر، صبح امروز وارد شهر استانبول ترکیه شد.

به گزارش تابان خبر،تیم فوتبال تراکتور قرار است در جریان اردوی ۱۵ روزه در یکی از مجموعه های مشهور و مدرن حومه شهر استانبول ، برنامه های آماده سازی خود را دنبال کرده و پس از برگزاری ۲ تا سه بازی تدارکاتی با تیم های مختلف به تبریز بازگردد.

بر اساس اعلام این باشگاه، تیم تراکتور نخستین بازی خود را با یکی از تیم های لیگ برتری روسیه انجام خواهد داد و سپس به مصاف تیم هایی از ترکیه و رومانی خواهد رفت.

تمام بازیکنان جدید این تیم همچون سعید آقایی، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده، عارف آغاسی، مهدی حسینی و حسین پورحمیدی همراه کاروان تراکتور به ترکیه رفته اند.

گفته می شود یکی از فوتبالیست های خارجی که به احتمال قوی از کشور اسپانیاست و در پست مهاجم بازی می کند، در روزهای آینده قرارداد همکاری با تیم تراکتور بسته و به اردوی این تیم در ترکیه اضافه می شود.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.