صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و فرهنگ و هنر : ترویج فرهنگ شهادت از اهداف اصلی دولت

ترویج فرهنگ شهادت از اهداف اصلی دولت

https://tabankhabar.ir/?p=6538

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ترویج فرهنگ شهادت یکی از اهداف اصلی دولت سیزدهم به شمار می رود، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت با هدف انتقال به نسل‌های جدید و جوان باید مستندسازی شود.

به گزارش تابان خبر، عابدین خرم روز یکشنبه در جلسه ستاد کنگره سرداران و ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی، مستندسازی دوران هشت سال دفاع مقدس را از مبانی مهم و محوری این کنگره خواند و افزود: تهیه پیوست فرهنگی، هنری و رسانه‌ای برای کنگره شهدای استان ضروری است.

وی اظهار کرد: در این راستا تمام دستگاه های مرتبط در برگزاری کنگره فوق باید در اجرای وظایف محول شده به نحو احسن تلاش کنند.

خرم بر خیزش همه جانبه اصحاب فکر، ادب، هنر و رسانه استان در جهت جریان سازی فرهنگی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی تاکید و اظهار کرد: ترویج فرهنگ شهادت یکی از اهداف اصلی دولت سیزدهم به شمار می رود و باید توجه داشت که از ضروریات برگزاری کنگره مزبور همراه سازی عموم مردم با اثرگذاری فرهنگی است.

وی ادامه داد: باید به دنبال اجرای برنامه ای نو با ایده های جدید و اثرگذاری خوب باشیم و از این رو برگزاری این کنگره نیازمند کاری هنرمندانه بر اساس بضاعت ها و توانمندی ها است.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.