صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه : تشکیل پرونده قضایی برای مدیران دولتی در عجب‌شیر

تشکیل پرونده قضایی برای مدیران دولتی در عجب‌شیر

https://tabankhabar.ir/?p=3663

به گزارش تابان خبر، محمد زمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل اهمال در حفاظت و مراقبت از بیت‌المال برای مدیران دولتی در عجب‌شیر، پرونده قضایی تشکیل شده است.

 

وی افزود: بنا به گزارش پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر وقوع سرقت از یکی از انبارهای ادارات دولتی در بررسی‌های اولیه کاشف به عمل آمد، محل متعلق به یکی از ارگان‌های تابعه و زیرمجموعه جهاد کشاورزی بوده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب عجب‌شیر، ادامه داد: متاسفانه چندین ساختمان مجهز به دستگاه‌های سردخانه‌ای و ژنراتور و تجهیزات الکترونیکی در زمینی با مساحت بالغ بر چندین هکتار بدون نگهبان رها شده بود که مورد سرقت واقع شده است.

 

وی اضافه کرد: در جریان سرقت این انبارها خسارات زیادی که بیش از یک میلیارد تومان تخمین زده می‌شود به اموال بیت‌المال وارد آمده است.

 

زمانی یادآور شد: با بررسی‌های صورت گرفته و تلاش‌های ارزنده عوامل انتظامی و بالاخص پلیس آگاهی شهرستان قسمتی از اموال مسروقه که مورد تخریب کلی بودند، کشف شده است.

 

دادستان عجب‌شیر ادامه داد: اهمال و کوتاهی مدیران سازمان دولتی مربوطه در مراقبت از بیت‌المال باعث به سرقت رفتن اموال دولتی و ورود خسارت شده که در این خصوص برای مدیر شهرستانی و رئیس سازمان دولتی پرونده قضایی تشکیل شده و تحت تعقیب قرار گرفتند.

 

وی تاکید کرد: افرادی که هیچ احساس مسوولیتی نسبت به مراقبت از اموال دولتی و بیت‌المال ندارند، نباید در سمت‌های مدیریتی به‌کار گرفته شوند، به‌عنوان مدعی‌العموم تعقیب و مجازات چنین افرادی که موجب تضییع اموال عمومی می‌گردد را پیگیر خواهیم شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.