صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و ورزش : تمرینات تیم اسکی صحرانوردی آذربایجان شرقی در هوای منفی 37 درجه

در قزاقستان؛

تمرینات تیم اسکی صحرانوردی آذربایجان شرقی در هوای منفی 37 درجه

https://tabankhabar.ir/?p=11198

ملی‌پوشان جوان اسکی صحرانوردی کشورمان که برای حضور در کاپ اروپای شرقی به قزاقستان رفته بودند تمرینات خود را در این کشور ادامه می‌دهند.

به گزارش تابان خبر، مسابقات کاپ اروپای شرقی در رشته اسکی صحرانوردی که قرار بود ۱۸،۱۷، و ۱۹ آذر به میزبانی کشور قزاقستان برگزار شود به علت شرایط نامساعد هوا و کاهش دمای شدید کنسل شد.

تمرینات تیم اسکی صحرانوردی آذربایجان شرقی در هوای منفی 37 درجه

ملی پوشان کشورمان که هرسه ورزشکار از آذربایجان‌شرقی هستند خود را برای حضور هرچه آماده تر ‌در المپیک زمستانی جوانان کره جنوبی (کمتر از دو ماه دیگر) آماده می کنند با ترکیب سه ورزشکار‌( دو خانم و یک آقا) برای شرکت در این مسابقات به قزاقستان اعزام شده بودن‌، با وجود کنسل شدن مسابقات تمرینات خود را در این کشور ادامه می دهند تا از این فرصت به عنوان اردویی مناسب جهت افزایش سطح آمادگی خود بهره ببرند.

 

ملیکا میرزایی و پرستو آبسالان در بخش بانوان و امیر محمد ابوالحسن زاده در بخش آقایان ورزشکاران تبریزی اعزامی به قزاقستان بودند که امروز تمرینات خود را در دمای منفی ۳۷ درجه انجام دادند.

 

سمانه بیرامی باهر المپین و پرچمدار سابق کاروان ایران در المپیک زمستانی مربی تیم ملی در این اعزام است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.