صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و بسیج و سپاه : جهاد گروه های جهادی آذربایجان شرقی برای محرومیت زدایی

همزمان با دهه امامت و ولایت؛

جهاد گروه های جهادی آذربایجان شرقی برای محرومیت زدایی

https://tabankhabar.ir/?p=6438

قرلرگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا در راستای اجرای برنامه های سند غدیر (محرومیت زدایی) همچنین جهت تسهیل و تسریع در اجرای کمی و کیفی برنامه های عمرانی و غیرعمرانی دهستان هدف گروه های جهادی را در قالب تیم های ۶۰ نفره به منطقه اعزام نمود.

به گزارش تابان خبر،  قرلرگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا در راستای اجرای برنامه های سند غدیر (محرومیت زدایی) همچنین جهت تسهیل و تسریع در اجرای کمی و کیفی برنامه های عمرانی و غیرعمرانی دهستان هدف گروه های جهادی را در قالب تیم های ۶۰ نفره به منطقه اعزام نمود.
در افتتاحیه این مراسم حضرت آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در جمع طلاب جهادی حوزه های علمیه استان ضمن تقدیر از فعالیت های جهادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و گروه های جهادی طلاب بسیجی استان در امر خدمات رسانی ایام کرونا، سیل و زلزله و حضور در مناطق محروم جهت انجام کارهای فرهنگی، تبلیغی و عمرانی، قشر طلبه و روحانی را پیشقدم در تمامی ماموریت های جهادی دانستند.

همچنین در این مراسم سردار عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای طلبه و روحانی استان، از طلاب و روحانیون استان آذربایجان شرقی بعنوان هادیان و پیش قدمان عرصه جهاد تبیین و خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار نام برده و فعالیت های جهادی، بسیج طلاب و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا در مناطق محروم تاثیرگذار و ماندگار اعلام نمودند.

گروه های جهادی بسیجی استان آذربایجان شرقی اعم از خواهران و برادران طلبه بسیجی به مدت ۱ ماه در منطقه جوشین ورزقان برای انجام ماموریت های از پیش تعیین شده در منطقه حضور خواهند داشت.

سرهنگ سید حسینی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا خاطر نشان کرد: آثار و برکات فعالیت های گروه های جهادی و اجرای پروژه های عمرانی, فرهنگی, تربیتی, اشتغال و سلامت ضمن توانمندسازی مناطق کم برخوردار به تثبیت جمعیت روستایی و مهاجرت معکوس و همچنین رفع محرومیت از چهره مناطق محروم خواهد شد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.