صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و ورزش : حکم تعلیقی تراکتور اجرا شد

در اولین بازی خانگی تراکتور؛

حکم تعلیقی تراکتور اجرا شد

https://tabankhabar.ir/?p=11190

باشگاه تراکتور اعلام کرد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، رأی کمیته استیناف در خصوص محرومیت هواداران این تیم را ابلاغ کرد.

به گزارش تابان خبر، بنابر اعلام روز سه‌شنبه باشگاه تراکتور، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، با اشاره به صدور رأی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص اجرای حکم تعلیقی محرومیت هواداران تراکتور بابت تخلفات صورت گرفته در بازی با پرسپولیس در هفته دوم مسابقات و باتوجه به تکرار موضوع در دیدار با نساجی در هفته نهم، حکم محرومیت هواداران در اولین بازی خانگی تراکتور را ابلاغ کرد.

حکم تعلیقی تراکتور اجرا شد

یادآور می‌شود، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بازی هفته دوم تراکتور و پرسپولیس در تاریخ ۲۵ مردادماه سال جاری، باشگاه تراکتور را ضمن جریمه نقدی، به یک جلسه محرومیت تعلیقی از حضور هواداران به مدت ۶ ماه، محکوم کرده بود که به دلیل تکرار تخلفات در دیدار هفته نهم در تاریخ ۱۱ آبان، کمیته استیناف رأی تعلیقی را به اجرا گذاشته است.

 

براساس اعلام سازمان لیگ، دیدار دو تیم تراکتور و پیکان از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر، بدون حضور هواداران برگزار می‌شود.

 

دیدار تیم‌های تراکتور و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر روز دوشنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۵ در تبریز برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.