صفحه اصلی > اخبار ویژه و آخرین اخبار و آذربایجان و پليس : دستگیری قاتل دختر مراغه‌ای

فرمانده انتظامی مراغه:

دستگیری قاتل دختر مراغه‌ای

https://tabankhabar.ir/?p=8169

فرمانده انتظامی مراغه از قتل یک دختر جوان به دست نامزدش و دستگیری قاتل ۲۱ ساله در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

به گزارش تابان خبر، سرهنگ «توحید فارسی» روز سه‌شنبه در گفت‌ وگو با خبرنگاران افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیسی، مبنی بر قتل خانمی ۱۶ ساله با ضربه‌های چاقو در یکی از محلات این شهرستان، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و انتظامی این شهرستان جهت بررسی صحنه جرم در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی افزود: با توجه به تحقیقات صورت گرفته و بازدید محل قتل و جسد مقتوله مشخص شد، قتل توسط نامزد متوفی که جوانی ۲۱ ساله بود، صورت گرفته و پس از آن از صحنه متواری شده است.

سرهنگ «فارسی» خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و شناسایی هویت قاتل، در یک اقدام ضربتی موفق شدند قاتل ۲۱ ساله را ظرف کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر کنند و وی را به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.

وی افزود: در بازجویی‌های پلیسی و مواجهه با شواهد و مدارک و ادله پلیسی در نهایت متهم به قتل نامزدش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.