صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد و تابان خبر و جامعه : رئیس جمهور:ساختارهای نظام بانکی و مالیاتی کشور درحال تغییر است

رئیس جمهور:ساختارهای نظام بانکی و مالیاتی کشور درحال تغییر است

https://tabankhabar.ir/?p=3979

به گزارش تابان خبر، آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» شامگاه پنجشنبه در سفر استانی به البرز با حضور در جمع اساتید و دانشجویان پردیس کرج دانشگاه خوارزمی افزود: اگر ۶ تاهفت میلیون مودی مالیاتی در کشور داریم فقط ۲ میلیون مودی مالیاتی در ۶ ماه اخیر شناسایی شده است که همان اصلاح ساختارها است.

وی اظهار داشت: این دریافتی مالیاتی از کارمند و کارگر نیست بلکه بخش زیادی از آن از افرادی گرفته شد که مالیات نمی دادند و حق مردم را می خوردند.

وی تاکید کرد که بسیاری از ساختارها همچون نظام بانکی و مالیاتی در حال تغییر است.

در ادامه یکی از دانشجویان نیز خواستار راه اندازی یک آزمایشگاه مجهز برای فعالیت های تحقیقاتی و تحصیلی در دانشگاه خوارزمی  شد که نیازمند اختصاص بودجه بزرگی است که رئیس جمهور دستور لازم را به رئیس دانشگاه خوارزمی برای تجهیز و تکمیل آزمایشگاه تخصصی در این دانشگاه داد.

استان البرز با جمعیتی حدود سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر خرداد ماه سال ۸۹ با هفت شهرستان تابعه از استان تهران منفک و به عنوان استان سی و یکم کشور شناخته شد.

رئیس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” به منظور بررسی اولویت‌های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم  امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه میهمان استان البرز است.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی پیش از این به ۱۸ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران و مشهد سفر کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.