صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و فرهنگ و هنر : رسالت سنگین آگاهی‌بخشی در جامعه بر دوش اهل قلم است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

رسالت سنگین آگاهی‌بخشی در جامعه بر دوش اهل قلم است

https://tabankhabar.ir/?p=6528

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم گرامی‌داشت روز قلم که شامگاه چهارشنبه در موزه مطبوعات آذربایجان برگزار شد، گفت: قلم یکی از نعمت های بی بدیل الهی است که خداوند، موهبت برخورداری از آن را از ازل در سرنوشت آدمی رقم زده است.

به گزارش تابان خبر، تراب محمدی به جایگاه ویژه قلم در قرآن اشاره کرد و افزود: وجود سوره قلم و اشاره به اهمیت علم آموزی و ارزش قلم در قرآن، کافی است تا ما رسالت قلم و تعهد آن در برابر بشریت را بدانیم.

وی در ادامه نقد منصفانه و نقدپذیری متواضعانه را لازمه هر جامعه خواند و تصریح کرد: انتقاد جدای از تخریب و تضعیف است و انتقادها باید در چارچوب اصول قانون اساسی، رهنمودهای امامین انقلاب و سیاست های کلی نظام باشد که در قانون اساسی نیز معین شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: رسالت سنگین اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه بر دوش اهل قلم است؛ چنانکه امام خمینی نیز در همین رابطه قلمی را پرفایده خوانده اند که بیدارگر توده های مردم باشد.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.