صفحه اصلی > آخرین اخبار و ورزش : رونالدو به آزادی نرفت

رونالدو به آزادی نرفت

https://tabankhabar.ir/?p=8561

آخرین تمرین تیم فوتبال النصر عربستان پیش از بازی مقابل پرسپولیس در هفته نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی لغو شد.

به گزارش تابان خبر، قرار بود آخرین تمرین تیم فوتبال النصر عریستان پیش از بازی با پرسپولیس امشب در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شود اما بنا به آنچه که خستگی بازیکنان النصر عنوان شده است، تمرین این تیم لغو شد.

سرمربی النصر تصمیم گرفت یک جلسه تمرین سبک را در محوطه هتل برای شاگردانش در نظر بگیرد و بعد از آن نیز اعضای این تیم راهی سونا و استخر خواهند شد تا به ریکاوری بپردازند.

هواداران زیادی با حضور در محوطه ورزشگاه آزادی در انتظار حضور کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر بودند اما با لغو تمرین تمام آرزوهای آنها نقش بر آب شد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان از هفته نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، فردا از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در آزادی برگزارمی‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.