صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : زلزله‌زدگان خوی تا پایان امسال صاحب خانه می شوند

زلزله‌زدگان خوی تا پایان امسال صاحب خانه می شوند

https://tabankhabar.ir/?p=7678

به گزارش تابان خبر، مجید جودی با اشاره به اینکه سهم بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در ساخت مساکن تخریب شده شهرستان خوی ۴۲۰ واحد است افزود: بنیاد مسکن آذربایجان شرقی کار تعمیر یک هزار و ۸۰۰ واحد را به پایان رسانده و همه ۴۲۰ واحد احداثی را هم تا پایان شهریور به مردم زلزله زده تحویل خواهد داد.

وی با بیان‌ اینکه از سهمیه ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در سال جاری، ۱۲ هزار مربوط به آذربایجان شرقی است تصریح کرد: سالانه شش درصد مساکن روستایی کشورمان در آذربایجان شرقی ساخته می شود و استان از این نظر در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از روستاییان بد مسکن یا فاقد مسکن خواست، نسبت به تشکیل پرونده در بنیاد مسکن شهرستان ها اقدام کرده و از تسهیلات قرض الحسنه ساخت مسکن بهره مند شوند.
جودی در پایان‌ گفت: در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، بر اثر ۴۴ حادثه ۳۷ هزار واحد مسکن در کشورمان آسیب دید که بیشتر آنها تا پایان شهریور تحویل صاحبانشان می شود.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.