صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و جامعه و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : شهردار تبریز با خانواده دو شهید دیدار کرد

شهردار تبریز با خانواده دو شهید دیدار کرد

https://tabankhabar.ir/?p=4092

به گزارش تابان خبر، یعقوب هوشیار عصر امروز به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، یاسین بجانی و حکیمه غفوری و در دیدارهای جداگانه‌ای  با خانواده شهید میکائیل طهماسب و یونس صبح‌خیز دیدار و گفتگو کرد.  

شهردار تبریز در این دیدار ضمن اشاره بر نقش پررنگ شهیدان در پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه‌های حق علیه باطل، خون شهدا را مایه برکت و قوام کشور دانست.

وی افزود: آسایش و امنیت امروز کشور مرهون ایثار و از جان‌گذشتگی شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است و به برکت خون شهدا مسیر رشد و توسعه کشور هموار شده است.

هوشیار تأکید کرد: مدیریت شهری تبریز خود را ملزم به معرفی شهدای هشت‌سال دفاع مقدس با بهره‌گیری از تمامی توان و ظرفیت خود می‌داند.

وی اضافه کرد: علاوه بر اینکه بنده به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر هر هفته در منزل خانواده دو شهید والامقام حضور می یابیم، سایر مدیران شهرداری نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منازل خانواده های شهدا حضور یابند.

در پایان این دیدارها، شهردار تبریز با اهدای لوح‌های جداگانه‌ای از پدر شهید میکائیل طهماسبی و پدر شهید یونس صبح‌خیز قدردانی کرد.

شهید میکائیل طهماسبی متولد هفدهم اسفند ۱۳۴۶  در سال ۱۳۶۵ و در حین آموزش به به درجه رفیع شهادت رسید و شهید یونس صبح‌خیز متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۴۴ در تبریز، بیست و نهم تیر ۱۳۶۴ در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت رسید.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.