صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : ظرفیت ویژه شورای استان برای رفع مشکلات مردم

رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ظرفیت ویژه شورای استان برای رفع مشکلات مردم

https://tabankhabar.ir/?p=8516

رئیس شورای اسلامی استان تاکید کرد: ظرفیت بزرگ و ویژه‌ای در شورای اسلامی استان برای پیگیری و حل مشکلات مردم فراهم شده و اعضای شورا تلاشی مضاعفی برای مرتفع سازی مشکلات مردم دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تابان خبر، شهرام دبیری یکشنبه در جلسه شورای اسلامی استان در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه نماینده ۲۰ شهرستان در این جلسات حضور فعال دارند، اظهار کرد: اعضای این شورا طبق قانون وظیفه دارند به مشکلات مردم در حوزه های مختلف از جمله، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی رسیدگی کنند و نارسایی های موجود را به مسئولان مربوطه گزارش داده و پیگیر حل مشکلات مطرح شده باشند.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی استان ظرفیت بزرگی برای حل مشکلات مردم شهرستان های استان دارد، افزود: این شورا در حل مشکلات مردم شهرستان ها، ظرفیت بزرگی دارد؛ ما آماده کمک به اعضای این شورا در راستای رسیدگی حل و فصل مشکلات مردم هستیم.اعضای شورا نیز تلاش مضاعفی برای رفع مشکلات مردم دارند.

دبیری با اشاره به طرح مسائل و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش توسط اعضای شورای اسلامی استان، گفت: در این جلسه، اعضای شورا، تمام مشکلات مربوط به حوزه آموزش و پرورش و معلمان شهرستان خود را مطرح کردند و در این خصوص تفاهم نامه همکاری فی ما بین این شورا و اداره کل آموزش و پرورش استان امضا شد.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه ۴۰ درصد اعضای شورای اسلامی استان را فرهنگیان تشکیل می دهند، اظهار کرد: وجود معلمان در تیم این شورا نقطه امیدی برای استان به حساب می آید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.