صفحه اصلی > سلامتی و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر : فراخوان همکاری داوطلبانه در هلال احمر

فراخوان همکاری داوطلبانه در هلال احمر

https://tabankhabar.ir/?p=11027

جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی در راستای بهره‌مندی آحاد مردم و اقشار مختلف از خدمات داوطلبانه در مناطق کم‌برخوردار و برنامه‌های عام‌المنفعه در قالب کاروان‌های سلامت و نذر خدمت از عموم متخصصین و خیرین درخواست همکاری می‌نماید.

به گزارش تابان خبر، با تبریک فرارسیدن ۱۴ آذر، روز جهانی داوطلب، جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی در راستای بهره‌مندی آحاد مردم و اقشار مختلف از خدمات داوطلبانه در مناطق کم‌برخوردار و برنامه‌های عام‌المنفعه در قالب کاروان‌های سلامت و نذر خدمت از عموم متخصصین و خیرین درخواست همکاری می‌نماید.

فراخوان همکاری داوطلبانه در هلال احمر

علاقمندان به کارهای داوطلبانه به‌ویژه پزشکان عمومی و متخصص، پرستاران، دندانپزشکان، دامپزشکان، مهندسین عمرانی و کشاورزی و فنی و حرفه ای و … می‌توانند در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خویش جهت مشارکت داوطلبانه در طرح‌های عام‌المنفعه هلال‌احمر با شماره‌های۰۹۱۴۳۱۸۱۸۹۴ و ۰۹۱۴۴۲۶۳۸۴۹و ۰۹۱۴۳۳۲۰۱۷۹ تماس حاصل فرمایند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.