صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و تبریز و جامعه : محدودیت ترافیکی برای بازی تراکتور و سپاهان

فرماندهی پلیس راه های آذربایجان شرقی اعلام کرد:

محدودیت ترافیکی برای بازی تراکتور و سپاهان

https://tabankhabar.ir/?p=13294

فرماندهی پلیس راه های آذربایجان شرقی اعلام کرد: زمان برگزاری بازی تیم های فوتبال تراکتور و سپاهان در محور اتوبان شهید کسایی تبریز محدودیت های ترافیکی اعمال می‌شود.

به گزارش تابان‌خبر،سرهنگ حبیب آبراهه روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال استقبال بیش از حد هواداران از این بازی، اظهار کرد: بر همین اساس و برای سهولت رفت و آمد تماشاگران و نیز تردد راحت تر وسایل نقلیه محدودیت هایی در مسیر منتهی به ورزشگاه یادگار امام اعمال می شود.

محدودیت ترافیکی برای بازی تراکتور و سپاهان

وی ادامه داد: بر همین اساس امروز چهارشنبه برابر با ۱۵ فروردین ماه به علت بازی تراکتور و سپاهان تردد وسایل نقلیه سنگین از ورودی های شهر تبریز به سمت اتوبان شهید کسایی ممنوع اعلام می شود.

آبراهه گفت: به منظور سهولت در تردد خودروهای سواری در این اتوبان، تردد وسایل نقلیه سنگین امروز چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ از ورودی های شهر تبریز به سمت اتوبان شهید کسایی ممنوع است.

وی افزود: رانندگان وسایل نقلیه سنگین می توانند در این ساعات از مسیرهای جایگزین و اتوبان پاسداران استفاده کنند.

به گزارش تابان‌خبر، بازی تیم های تراکتور و سپاهان ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.