صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و جامعه : محلول مورد نیاز برای برفروبی سطح شهر تبریز تامین شده است

محلول مورد نیاز برای برفروبی سطح شهر تبریز تامین شده است

https://tabankhabar.ir/?p=3601

به گزارش تابان خبر یونس فاتح با اعلام این خبر، افزود: با درنظر گرفتن هشدارهای جوی سازمان هواشناسی، محلول آماده شده و در هنگام بارش برای ارائه محلول به معاونت‌های خدمات شهری شهرداری‌های مناطق هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

وی گفت: همه واحدها تلاش می‌کنند تا شهر در هنگام بارندگی دچار مشکل نشود و در همین راستا سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز با به موقع آماده کردن محلول سعی بر این دارد که وظیفه خود را در امر مسیرگشایی شهری به جا آورد و امیدواریم هیچ مشکلی در سطح شهر در امر تردد مشاهده نشود.

وی اضافه کرد: از تمامی شهروندان فهیم و عزیز تبریزی خواهشمندیم در مواقع بارندگی از سفرهای درون شهری غیرضروری بپرهیزند تا همکاران ما در امر برف روبی، مسیرگشایی و محلول پاشی با مشکل مواجه نشوند.

آماده باش و اجرای عملیات زمستانی نیروهای شهرداری تبریز همزمان با بارش برف

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز نیز با اشاره به آغاز بارش برف از ساعات اولیه روز شنبه در تبریز، از آماده باش و اجرای عملیات زمستانی توسط نیروهای شهرداری خبر داد.

محمدرضا قربانیان تبریزی در این راستا افزود: همزمان با آغاز بارش برف شبانه، نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه تبریز از ساعت چهار صبح روز شنبه در حال آماده باش بوده و مشغول خدمت رسانی هستند.

وی گفت: نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه با استفاده از دستگاه‌های محلول پاش، نمک پاش مکانیزه، برف روب و گریدر اقدام به محلول پاشی، نمک پاشی و بازگشایی معابر شهر می‌کنند.

وی افزود: اجرای عملیات زمستانی نیروهای خدمات شهری در معابر شهر باعث شد تا علی رغم بارش برف، حداقل ترافیک را شاهد باشیم.

به گزارش تابان خبر، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، قربانیان گفت: شهروندان محترم می‌توانند هر گونه مورد و گزارش خود در خصوص خدمات شهری را به سامانه ۱۳۷ اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.