صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و تبریز و جامعه : مراسم عزاداری حسینی در بازار تبریز برگزار می‌شود

مراسم عزاداری حسینی در بازار تبریز برگزار می‌شود

عزاداری حسینی

https://tabankhabar.ir/?p=3288

به گزارش تابان خبر ،حجت الاسلام حسن شعبانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه کمیته نظارت  اظهار کرد: سال گذشته دستجه های حسینی در داخل بازار تبریز همکاری خوبی با این سازمان داشتند و طبق دستورالعمل های ستاد کرونا از برگزاری مراسم در بازار خودداری کردند.

وی افزد: از ابتدای شیوع کرونا در کشور هیات های مذهبی همکاری خوبی با ستاد مقابله با کرونا داشته و تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کردند.

حجت الاسلام شعبانی ادامه داد: برای برپایی مراسم حسینی در ماه محرم امسال، جلسات مختلفی با هیات های مذهبی جهت توجیه، اطلاع رسانی و آموزش برگزار شده است.

وی اظهار کرد: براساس دستورالعمل ها در تمامی هیات های حسینی باید ماسک برای ارایه به افرادی که فاقد ماسک هستند وجود داشته باشد و مراسم با رعایت فاصله اجتماعی در فضای باز و به مدت حداکثر ۲ ساعت برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.