صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و فرهنگ و هنر : معرفی کتاب یک مرد ناشناخته، داستانی مرموز از آنتوان چخوف

معرفی کتاب یک مرد ناشناخته، داستانی مرموز از آنتوان چخوف

https://tabankhabar.ir/?p=3011

به گزارش تابان خبر، این هفته به علاقمندان داستان های مرموز و ناشناخته، کتابی را معرفی خواهم کرد که از خواندن آن لذت ببرید، کتاب “یک مرد ناشناخته” نوشته آنتوان چخوف است.
در این کتاب فردی بی نام و نشان مأموریت دارد تا به خانه مردی سیاستمدار نفوذ کند؛ سیاستمداری که توسط یک گروه شورشی و افراطی ناشناخته، به عنوان «دشمنی جدی» در نظر گرفته می شود. راوی که در پوشش یک خدمتکار به خانه او وارد شده، از همه اعضای خانواده جاسوسی می کند و با عادت های عجیب و گاهاً احمقانه این خانواده ثروتمند آشنا می شود.
مرد ناشناس در عین جاسوسی درگیر زندگی شخصی سیاستمدار داستان شده و با آمدن معشوقه او به خانه، داستان رنگ و بویی دیگر می گیرد. رفتار سرد و نه چندان صمیمانه عاشق با معشوقه اش، ذهن راوی را به خود مشغول می سازد و با گذشت زمان، افکاری به ذهن راوی می رسد که تمام مسیر زندگی و مأموریت او را با تغییر مواجه خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.