صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه و حوادث : موضوع ضرب و شتم دانش آموز هرندی در حال پیگیری است

موضوع ضرب و شتم دانش آموز هرندی در حال پیگیری است

https://tabankhabar.ir/?p=4045

به گزارش تابان خبر، روز دوشنبه فیلمی از کتک زدن یک دانش آموز توسط معلم در شهرستان هرند از توابع اصفهان در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
مصطفی درستکار عصر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس برآورد اولیه، این دانش آموز بدلیل شیطنت خاص خود، مورد رفتار ناصحیح معلم مربوطه قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این دانش آموز در پایه هشتم تحصیل می کند گفت : مسوولان مدرسه در بهمن ماه سال گذشته با پذیرش این دانش آموز  که محروم بوده و  از یکی از شهرهای استان به هرند آمده بود موردموافقت کردند  و مورد حمایتهای مادی و معنوی قرار دادند.
رییس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش‌وپرورش  اصفهان افزود: ناراحتی معلم مدرسه مربوطه از شیطنت خاص این دانش آموز منجر به رفتار فیزیکی جزیی شد.
وی اظهار داشت: ما برخورد فیزیکی را به هیچ وجه تایید نمی کنیم و همین امرور مسوولان آن شهرستان بصورت میدانی و با حضور در مدرسه ، موضوع را بررسی کردند و طبق مقررات با معلم برخورد و پیگیریهای لازم را انجام خواهیم داد.
درستکار  افزود: با توجه به اینکه تنبیه بدنی  ممنوع است با جدیت بیشتر ابن موضوع در مدارس پیگیری می شود و امید است که دیگر شاهد این موارد نباشیم.

شهر هرند در فاصله ٨۵ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

استان اصفهان بیش از ۹۰۰ هزار دانش‌آموز و پنج هزار واحد آموزشی دارد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.