صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و کشاورزی : نمایشگاه اکسپو بستری برای بازدید از توانمندی کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح کرد:

نمایشگاه اکسپو بستری برای بازدید از توانمندی کشاورزی

https://tabankhabar.ir/?p=5176

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران را یک فرصت خوب برای حوزه کشاورزی دانست و گفت: این نمایشگاه بستری را مهیا کرد تا توانمندی‌های کشاورزی استان را به بازدیدکنندگان نشان دهیم.

به گزارش تابان خبر، اکبر فتحی در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران اکسپو در محل نمایشگاه بین المللی تهران در مصاحبه با خبرنگاران، استقبال بخش خصوصی از پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران را چشمگیرتر از سال‌های قبل توصیف کرد و افزود: تجار و صادرکنندگان ما تلاش کرده‌اند تا با تمام توان خود در این نمایشگاه حاضر شوند.

وی ادامه داد: علاوه بر شرکت‌کنندگان داخلی، تجار و تولیدکنندگان خارجی نیز در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند که این مسئله نمایشگاه اکسپو ایران را به یک فرصت عالی برای حوزه کشاورزی تبدیل می‌کند.

وی گفت: تلاش کرده‌ایم تا توانمندی‌های صادراتی و ظرفیت‌های مربوط به ایجاد زنجیره ارزش را در نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذاریم تا بازدیدکنندگان در جریان ظرفیت‌های استان آذربایجان شرقی قرار بگیرند.

 نمایشگاه اکسپو بستری برای بازدید از توانمندی کشاورزی

رییس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی ادامه داد: آذربایجان شرقی در حوزه ایجاد زنجیره ارزش، فرآوری، بسته‌بندی و بازرگانی محصولات کشاورزی ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد و زمین‌های مستعد و منابع آبی که در حوضه‌های آبریز سپید روز و ارس وجود دارد این ظرفیت را مهیا می‌کند که علاوه بر تولید در ایجاد زنجیره ارزش نیز فرصت برای سرمایه‌گذاران آماده باشد تا با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های موجود یا انجام سرمایه‌گذاری جدید به افزایش تولید در بخش کشاورزی کمک کنند.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.