صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه و فرهنگ و هنر : شرکت نوجوانان آذربایجان شرقی در ۴۰ کارگاه آموزشی بهاره

شرکت نوجوانان آذربایجان شرقی در ۴۰ کارگاه آموزشی بهاره

بهار

https://tabankhabar.ir/?p=2991

به گزارش تابان خبر ، علی بینش  در یک گفت و گوی خبری افزود: روند رو به رشد شرکت‌ کنندگان و عناوین کارگاه‌ها از تابستان سال جاری تاکنون قابل توجه بوده و حاکی از رضایت عمومی خانواده‌ها از حضور فرزندان شان در فعالیت‌های فرهنگی و هنری مجازی است.

وی با بیان اینکه برای کارگاه‌های تخصصی و آنلاین در بهار ۱۴۰۰ عناوین جدیدی نیز اضافه شده است گفت: مجموعه کارگاه‌های «حال خوش زندگی» با موضوعاتی همچون شادبودن، خوش‌بینی و خودباوری، داستان نویسی در سطح مقدماتی تا پیشرفته، ساخت عروسک نمایشی، موسیقی ارف، نوشتن خلاق، ساخت زیورآلات تزئینی، خوانش متون ادبی، فن بیان و زبان بدن و پرورش خلاقیت به همراه نقاش و سفال و نجوم از جمله کارگاه‌هایی هستند که در فصل بهار به صورت آنلاین برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی بیان کرد: در مجموع ۴۰ کارگاه آنلاین فرهنگی هنری و ادبی برای علاقه‌مندان در فصل بهار در نظر گرفته شده است.

بینش با اشاره به مهلت ثبت‌نام در این کارگاه‌ها افزود: علاقه‌مندان از یازدهم تا بیست و یکم اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه asharghi.kpf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزایش مهارت‌های فرهنگی و هنری به ایجاد نشاط و شادابی و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان را از مهمترین اهداف برگزاری کارگاه‌های تخصصی آنلاین بهاره برشمرد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی ۲۹ مرکز ثابت و سیار سطح استان دارد و از این نظر در رتبه های ۲۰ به بالای کشور جا می گیرد.

تا پیش از شیوع کرونا، سالانه بیش از ۲۰۰ هزار کودک و نوجوانان از برنامه های متنوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی بهره مند می شدند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.