صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و جامعه : هشدار بارش تگرگ و احتمال سیل در آذربایجان‌شرقی

هشدار بارش تگرگ و احتمال سیل در آذربایجان‌شرقی

سيل

https://tabankhabar.ir/?p=3112

به گزارش تابان خبر، افشین ابراهیمی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز با اشاره به رگبار باران و رعد و برق، اظهار داشت: آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها و اصابت صاعقه همچنین احتمال خسارت به محصولات باغی و کشاورزی به‌ویژه شرق استان دور از انتظار نبوده و توصیه می‌شود از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و صعود به ارتفاعات و فعالیت‌های کوهنوردی اجتناب گردد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه وزش باد گاهی شدید پیش‌بینی شده است، احتمال پرتاب اشیا، شکستن شاخه‌های درختان و آسیب به سازه‌های سبک دور از انتظار نبوده و از حصارها، دیوارها، تابلوهای تبلیغاتی، بنرها، داربست‌های فلزی، کابل‌های برق دوری و عدم توقف در این مکان‌ها، توصیه می‌شود.

مسوول روابط عمومی هواشناسی استان تاکید کرد: به هم‌استانی‌ها عزیز توصیه می‌شود اقدامات پیشگیرانه لازم جهت جلوگیری از حوادث و خسارات احتمالی به‌عمل آید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.