صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و فرهنگ و هنر : هفته ملی کودک فرصتی برای ترویج و توسعه فرهنگ قصه‌گویی است

هفته ملی کودک فرصتی برای ترویج و توسعه فرهنگ قصه‌گویی است

https://tabankhabar.ir/?p=9367

مدیر کل کانون استان در جلسه (حضوری، وبیناری) با مربیان مسئول مراکز کانون بر اهمیت ظرفیت هفته ملی کودک برای تبیین و ترویج فرهنگ قصه‌گویی و مشارکت گسترده خانواده‌ها در جشنواره قصه‌گویی تاکید کرد.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، این جلسه با هدف هماهنگی‌های لازم برای برگزاری برنامه‌های هفته ملی کودک و مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برگزار شد.

علی بینش مدیر کل کانون استان با اشاره به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری شایسته مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی از مربیان مسئول مراکز کانون خواست با حضور در شورای اداری شهرستان‌ها ظرفیت دیگر ادارات و سازمان‌ها را برای مشارکت گسترده در این جشنواره فعال نمایند.

وی هفته ملی کودک را فرصت مناسب برای ترویج و توسعه فرهنگ قصه‌گویی و ترغیب و تشویق خانواده‌ها به حضور در جشنواره قصه‌گویی عنوان کرد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچنین با اشاره به برنامه‌های هفته ملی کودک در استان از مربیان مسئول مراکز کانون خاص فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش بینی شده برای این مناسبت را با جدیت و اهتمام ویژه اجرا نمایند.

در این نشست حضوری و مجازی، معاون فرهنگی کانون استان مسئول دبیرخانه قصه‌گویی و کارشناسان فرهنگی و آموزش و پژوهش در خصوص افزایش کمی و کیفی اقدامات و فعالیت‌های جشنواره قصه‌گویی و هفته ملی کودک گفتگو و تبادل نظر کردند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.