صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه : پارک‌ها و بوستان‌های تبریز تعطیل شد

پارک‌ها و بوستان‌های تبریز تعطیل شد

تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=3282

به گزارش تابان خبر، محمدحسین حسن زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در نامه ای به شرکت ها و سازمان های تابعه شهرداری تبریز که حاوی مصوبه ستاد کرونای شهرستان تبریز است، بر رعایت ضوابط و مقررات شرایط قرمز کرونایی تاکید شده است.

وی اظهار کرد: در این راستا اتراق و سفره پهن کردن در همه پارک ها و بوستان های شهری ممنوع شد و از حضور مردم در همه پارک ها و بوستان ها به غیر از برای انجام ورزش و پیاده روی انفرادی جلوگیری می شود.

رییس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرداری تبریز گفت: تردد و مسافربری به بافت مرکزی شهر توسط اتوبوسرانی و سوار کردن افراد بدون ماسک و ورود به آرامستان های شهری به غیر از افراد نزدیک متوفیان نیز ممنوع شد.

حسن زاده ادامه داد: فعالیت همه شهر بازی ها و مسافرگیری بیش از سه نفر توسط تاکسی های مسافربری از دیگر موارد ممنوعیت بر اساس مصوبه ستاد کرونای شهرستان تبریز است.

وی یادآوری کرد: اعمال محدودیت های فوق از دهم مرداد به مدت ۲ هفته بوده که در صورت نیاز این مدت تمدید خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.