صفحه اصلی > آخرین اخبار و ورزش : کام‌قهرمان فوتسال ایران‌تلخ شد

کام‌قهرمان فوتسال ایران‌تلخ شد

https://tabankhabar.ir/?p=12989

مس سونگون برابر قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور به برتری دست یافت.

به گزارش تابان خبر،  در هفته پایانی لیگ‌برتر فوتسال کشور، تیم‌مس سونگون برای تثبیت نایب قهرمانی خود به مصاف تیم‌گیتی پسندی رقت‌ که قهرمانی اش مسجل شده بود.در این بازی ابتدا محمدرضا درخشانی و علیرضا عسگری برای گیتی پسند گلزنی کردند.

کام‌قهرمان فوتسال ایران‌تلخ شد

اما در ادامه بازی تیم‌مس سونگون کامبک زده و مرتضی عزتی، مجتبی پارساپور و فرهاد فخيم موفق شدند برای مس گلزنی کرده و این‌بازی در پایان ۳‌بر ۲ به سود مس سونگون‌به اتمام‌رسید.

این نخستین‌ شکست تیم گیتی پسند در این فصل بوده تا با وجود قهرمانی و کسب ۲۴ برد، یک تساوی و یک شکست و ۷۳ امتیاز با کام‌تلخ تبریز را ترک کنند.مس سونگون هم با ۱۶ برد، ۶ تساوی و ۴ باخت و کسب ۵۴ امتیاز نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شد.با وجود قهرمانی تیم‌گیتی پسند اصفهان، تیم مس سونگون با ۵ قهرمانی همچنان پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتسال کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.