صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و جامعه : آماده‌سازی مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری تبریز

آماده‌سازی مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=11831

قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت:مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری تبریز در حال آماده سازی است.

به گزارش تابان خبر، جلسه هماهنگی برگزاری مانور بزرگ ۱۰ هزار نفری اسکان اضطراری شهر تبریز با حضور قائم مقام و شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر استان برگزار شد. در این جلسه آخرین وضعیت برگزاری مانور مورد بررسی قرار گرفت.

حمیدشیرازی، قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ایده و سبک برگزاری این مانور می تواند الگوی سایر استانها باشد گفت: این مانور بزرگترین مانور اسکان اضطراری است که در کشور و شهر تبریز برگزار خواهد شد و باید با دقت و برنامه ریزی دقیق انجام شود.

وی با اشاره به برخی از دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این مانور، افزود: باید از دستگاه‌هایی که در برگزاری این مانور پابه پای ما می‌آیند، قدردانی کرد، اما نباید معطل سایر دستگاه‌ها که اشتیاق مشارکت ندارند، بمانیم.

شیرازی با بیان اینکه باید آماده‌سازی شایسته ای برای برگزاری این مانور داشته باشیم، گفت: باید با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از ظرفیت‌های موجود، این مانور را به نحوی برگزار کنیم که پاسخگوی شرایط بحرانی باشد.

در این جلسه همچنین، آخرین وضعیت تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری مانور بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

مانور اسکان اضطراری ۱۰ هزار نفری شهر تبریز قرار است در روزهای ۱۷ و ۱۸ دی ماه سال جاری در تبریز برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.