صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه و هواشناسی : تمامی راه‌های آذربایجان‌شرقی لغزنده است/ از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنید

تمامی راه‌های آذربایجان‌شرقی لغزنده است/ از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنید

https://tabankhabar.ir/?p=3777

به گزارش تابان خبر،غلامرضا رسول زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت راه‌های استان اظهار کرد: در تمامی مسیرهای استان همچنان بارش‌ برف ادامه دارد و بنابه پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان، بارش‌ها تا فردا ادامه خواهند داشت.

 

وی ادامه داد: تاکنون در هیچ یک از مسیرهای استان مشکل خاصی نبوده و تمامی راه‌های استان به جز راه‌های برخی از روستاهای کوهستانی از جمله هشترود و چاراویماق باز هستند.

 

وی افزود: تمامی راه‌های اصلی، فرعی و آزادراه‌ها لغزنده هستند و همچنین در گردنه‌ها بارش سنگین برف توأم با کولاک ادامه دارد.

 

رسول زاده همچنین خاطرنشان کرد: راهدارها کماکان در حال برفروبی و بازگشایی مسیرها هستند و ما سعی می‌کنیم وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام دهیم تا مشکلی ایجاد نشود.

 

وی در پایان توصیه کرد: از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید و در صورت لزوم نیز زنجیر چرخ، لباسهای گرمایشی و خوراک نیز به همراه داشته باشید و حتما با سرعت مطمئنه و با صبر و حوصله رانندگی کنید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.