صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و جامعه و هواشناسی : هفته‌ای آلوده برای آذربایجان شرقی در پیش است

هفته‌ای آلوده برای آذربایجان شرقی در پیش است

هوا

https://tabankhabar.ir/?p=3468

به گزارش تابان خبر، محمد امیدفر در خصوص آخرین وضعیت آب و هوای استان، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، طی هفته‌ی جاری جوّی پایدار همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان این‌که غالبا طی روزهای آینده وضعیت جوّی کمی تا قسمتی ابری و همراه با وزش باد ملایم تا متوسط خواهد بود، افزود: همین کاهش وزش باد سبب افزایش آلاینده‌ها خواهد شد.

امیدفر با اشاره به دمای تبریز طی ۲۴ ساعت گذشته، خاطرنشان کرد: کمینه و بیشینه دمای دمای تبریز به ترتیب ۶ و ۱۵ درجه بود و دمای فعلی آن نیز ۱۱ درجه است که نسبت به دیروز دو درجه کاهش یافته است.

وی با اشاره به گرم‌ترین و خنک‌ترین شهرهای استان، گفت: جلفا با ۲۰ درجه و چاراویماق با دمای ۲ درجه زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین شهرهای استان هستند.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.